Gmina Jawor | Do zobaczenia!

Strona główna

Najnowsze aktualności

Powiększ zdjęcie
19 lutego 2018

[KURIER JAWORSKI TV]: Gmina Jawor w obiektywie kamery (2)

Zachęcam do obejrzenia programu informacyjnego będącego podsumowaniem ostatnich wydarzeń w życiu miasta i mieszkańców Jawora

Czytaj więcej o: [KURIER JAWORSKI TV]: Gmina Jawor w obiektywie kamery (2)
Powiększ zdjęcie
19 lutego 2018

[KURIER JAWORSKI TV]: Gmina Jawor w obiektywie kamery (1)

Zachęcam do obejrzenia programu informacyjnego będącego podsumowaniem ostatnich wydarzeń w życiu miasta i mieszkańców Jawora

Czytaj więcej o: [KURIER JAWORSKI TV]: Gmina Jawor w obiektywie kamery (1)
Powiększ zdjęcie
16 lutego 2018

Specjalne dyżury JPK_VAT dla mikroprzedsiębiorców

  • Krajowa Administracja Skarbowa oraz Ministerstwo Finansów zapewniają pomoc dla przedsiębiorców, którzy do 26 lutego 2018 r. składają pierwszy JPK_VAT za styczeń br.
  • Od 14 do 23 lutego wyznaczeni pracownicy urzędów skarbowych będą wyjaśniać, jak tworzyć JPK_VAT i korzystać z aplikacji e-mikrofirma.
  • Dodatkowo w soboty 17 i 24 lutego w godzinach 9-13 urzędy uruchomią dyżury dla mikroprzedsiębiorców. Czynna będzie też infolinia KIS.
Czytaj więcej o: Specjalne dyżury JPK_VAT dla mikroprzedsiębiorców
Powiększ zdjęcie
16 lutego 2018

Wieczór Walentynkowy

Serdecznie zapraszamy wszystkich zakochanych na klimatyczny wieczór walentynkowy do Europejskiego Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa w Jaworze, podczas którego zostaną wykonane najpiękniejsze utwory Leonarda CohenaJuż 17 lutego 2018 r. od godz. 19:00 na Naszej scenie wystąpią dla Państwa: Ela Dębska oraz Marek Waszczyński BandBilet wstępu: 10 zł/osRezerwacje pod nr: 76 870 33 26 / 76 870 71 41 / 605 835 292

Czytaj więcej o: Wieczór Walentynkowy
Powiększ zdjęcie
14 lutego 2018

Referat Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Jaworze przypomina

W sobotę tj. 17.02.2018 r. na terenie miasta Jawora będą odbierane odpady wielkogabarytowe (meble, wykładziny, okna, zużyte opony z samochodów osobowych, sprzęt RTV i AGD, urządzenia sanitarne itp.). Odpady można wystawiać przy kontenerach na odpady zmieszane z poniżej wymienionych ulic zgodnie z obowiązującym harmonogramem, najpóźniej do godz. 7:00 podanego dnia wywozu, ale nie wcześniej niż 24 godziny przed terminem ich odbioru:

Czytaj więcej o: Referat Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Jaworze przypomina
Powiększ zdjęcie
14 lutego 2018

Spotkanie z byłymi pracownikami

„Burmistrz w twojej okolicy” to inicjatywa spotkań z mieszkańcami, okazja do dyskusji, planowania i oczywiście do poruszania bieżących problemów. Za względu na okres wzmożonych inwestycji gospodarczych, a także zmian zachodzących na terenie naszego miasta, które mogą być realizowane głównie dzięki pozyskaniu środków unijnych przez Gminę Jawor oraz współpracy z wieloma instytucjami 13 lutego w ECMEN odbyło się spotkanie z emerytowanymi pracownikami Urzędu Miejskiego w Jaworze.

Czytaj więcej o: Spotkanie z byłymi pracownikami
Powiększ zdjęcie
14 lutego 2018

Budujemy mosty

Na zaproszenie Pani Prezes Renaty Sosnowskiej-Noworól i członków jaworskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Autyzmem, Zespołem Aspergera i Mutyzmem Selektywnym „Budujemy Mosty” 13 lutego w spotkaniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej udział wzięła Agnieszka Rynkiewicz, zastępca Burmistrza Miasta Jawora i Wiesław Szymczyk, naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Jaworze.

Czytaj więcej o: Budujemy mosty