Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
polski  english  deutsch  czech
menumenu_koniec Kurier Jaworski kalendarz
menu_koniec zobacz równieżkontener koniec Mapa Gminy Jawor zobacz równieżkontener koniec Koniecznie odwiedź
Gminne Centrum Informacji Turystycznej
kontener koniec mikroporady.pl Polska Atrakcyjna Punkt informacyjny - fundusze europejskie zobacz równieżkontener koniec pogoda
  • Europejski Numer Alarmowy - 112
  • Policja - 997, 76/ 726-22-05
  • Straż pożarna - 998, 76/ 871-12-31
  • Pogotowie ratunkowe - 999
  • Pogotowie gazowe - 992
  • Pogotowie energetyczne - 991
  • Pogotowie wod-kan - 994
menu_koniec Powiadomienia
SiSMS
Pobierz Komunikator SiSMS
na swój telefon używając kodu QR:
Pobierz Komunikator SiSMS na swój telefon
kontener koniec e-kartkimenu_koniec Powiat Jaworskikontener koniec zobacz równieżkontener koniec

[Konkurs]: Jawor pachnący chlebem

2017-08-04 05:56:45, autor: JB, kategoria: Ogłoszenia i informacje
Jesteś miłośnikiem domowego chleba? Wiesz jak podkreślić jego smak idealnie dobranym dodatkiem? Ten konkurs jest dla Ciebie! Zgłoś swój wypiek do konkursu, zachwyć jury i zdobądź nagrodę.Zapraszamy mieszkańców Jawora/Powiatu Jaworskiego do udziału w konkursie na Najlepszy chleb domowego wypieku pn. „Jawor pachnący chlebem”, organizowanym w ramach „Święta Chleba i Piernika”.

Celem konkursu jest upowszechnianie tradycyjnych metod wypieku chleba, prezentacja najlepszych i najsmaczniejszych chlebów domowego wypieku oraz promocja miasta.

Uczestnikami konkursu mogą być osoby pełnoletnie wypiekające amatorsko chleb w warunkach domowych. Każdy miłośnik domowego wypieku może zgłosić jeden chleb o dowolnej gramaturze. Ocenie będzie poddawany m.in. smak, kolor i zapach. Jury także będzie brało pod uwagę wrażenie ogólne chlebów.

Konkurs odbędzie się trzeciego dnia „Święta Chleba i Piernika” – w dn. 27 sierpnia 2017 r. (niedziela) w godz. 11-13 na jaworskim Rynku. Rozstrzygniecie i wręczenie nagród nastąpi tego samego dnia, około godz. 16.

Więcej szczegółów dotyczących konkursu, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.schip.jawor.pl oraz www.jawor.pl.

Zapraszamy!

Urząd Miejski w Jaworze 2017  |  stronę odwiedziło już 962028 osób  |  Projekt i wykonanie SN-DESIGN