Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
polski  english  deutsch  czech
menumenu_koniec Kurier Jaworski kalendarz
menu_koniec zobacz równieżkontener koniec Mapa Gminy Jawor zobacz równieżkontener koniec Koniecznie odwiedź
Gminne Centrum Informacji Turystycznej
kontener koniec mikroporady.pl Polska Atrakcyjna Punkt informacyjny - fundusze europejskie zobacz równieżkontener koniec pogoda
  • Europejski Numer Alarmowy - 112
  • Policja - 997, 76/ 726-22-05
  • Straż pożarna - 998, 76/ 871-12-31
  • Pogotowie ratunkowe - 999
  • Pogotowie gazowe - 992
  • Pogotowie energetyczne - 991
  • Pogotowie wod-kan - 994
menu_koniec Powiadomienia
SiSMS
Pobierz Komunikator SiSMS
na swój telefon używając kodu QR:
Pobierz Komunikator SiSMS na swój telefon
kontener koniec e-kartkimenu_koniec Powiat Jaworskikontener koniec zobacz równieżkontener koniec

[Wesoła Jedyneczka]: Spotkanie z przedszkolakami

2017-09-07 11:21:25, autor: Jakub Jagiełło, kategoria: Ogłoszenia i informacje
Na zaproszenie Pani Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 4 w Jaworze Danuty Sitek oraz Grona Pedagogicznego Burmistrz Miasta Jawora Emilian Bera wraz z naczelnikiem Wydziału Oświaty Wiesławem Szymczykiem spotkał się z przedszkolakami „Wesołej Jedyneczki” w budynku przy ul. Dmowskiego. Swoją przygodę z edukacją rozpoczęło w niej 75 dzieci.

Dostosowanie tej placówki w tak krótkim czasie było sporym wyzwaniem. Gmina Jawor z własnych środków wykonała remont obiektu, tak aby spełniał on wymagania sanitarne i przeciwpożarowe. Gruntowno wyremontowano sale oraz wyposażono je w niezbędny sprzęt do nauki i zabawy.

- Składam serdeczne podziękowania dla Pani Dyrektor oraz Pań Przedszkolanek za zaangażowanie w przygotowanie placówki do funkcjonowania. Naczelnikowi wydziału oświaty Wiesławowi Szymczykowi dziękuję za profesjonalne koordynowanie działań. Wszystkim dzieciom życzę wiele uśmiechu i radości z nauki w Przedszkolu - powiedział Emilian Bera, burmistrz Miasta Jawora.

Urząd Miejski w Jaworze 2017  |  stronę odwiedziło już 956518 osób  |  Projekt i wykonanie SN-DESIGN