Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
polski  english  deutsch  czech
menumenu_koniec Kurier Jaworski kalendarz
menu_koniec zobacz równieżkontener koniec Mapa Gminy Jawor zobacz równieżkontener koniec Koniecznie odwiedź
Gminne Centrum Informacji Turystycznej
kontener koniec mikroporady.pl Polska Atrakcyjna Punkt informacyjny - fundusze europejskie zobacz równieżkontener koniec pogoda
  • Europejski Numer Alarmowy - 112
  • Policja - 997, 76/ 726-22-05
  • Straż pożarna - 998, 76/ 871-12-31
  • Pogotowie ratunkowe - 999
  • Pogotowie gazowe - 992
  • Pogotowie energetyczne - 991
  • Pogotowie wod-kan - 994
menu_koniec Powiadomienia
SiSMS
Pobierz Komunikator SiSMS
na swój telefon używając kodu QR:
Pobierz Komunikator SiSMS na swój telefon
kontener koniec e-kartkimenu_koniec Powiat Jaworskikontener koniec zobacz równieżkontener koniec

Razem zaprojektujemy – Razem wybudujemy

2017-11-07 12:04:55, autor: Jakub Jagiełło, kategoria: Ogłoszenia i informacje
Już jutro (środa 8.11.2017) o godzinie 16.30 w „Mrowisku” ul. Szpitalna 7 odbędzie się spotkanie z mieszkańcami w ramach nowego cyklu spotkań pt. „Warsztaty z burmistrzem”. Jest to zupełnie nowa inicjatywa burmistrza Jawora Emiliana Bery, który wspólnie z mieszkańcami zmienia miasto na lepsze. Środowe warsztaty będą dotyczyły spraw osiedla Metalowców i są trzecim etapem rozmów w ramach cyklu spotkań „Burmistrz w Twojej okolicy”.

Po spotkaniu z mieszkańcami tej części miasta, podczas którego padły konkretne postulaty dotyczące pomysłów na zagospodarowanie tego terenu, burmistrz wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej Danielem Iwańskim oraz radnym Marcinem Jankowskim przy udziale mieszkańców tego osiedla przeszli cały teren dokonując jego przeglądu. Teraz czas na konkrety. Warsztaty mają na celu wzmacnianie dialogu z władzami miasta, ale przede wszystkim wypracowanie konkretnych zadań inwestycyjnych do realizacji.

Ze względu na przygotowanie materiałów dla mieszkańców prosimy o zgłaszanie swojego udziału bezpośrednio pod postem, mailowo na adres: burmistrz@jawor.pl lub pod numerem tel: 76 870 46 50

Serdecznie zapraszamy!

Urząd Miejski w Jaworze 2017  |  stronę odwiedziło już 956031 osób  |  Projekt i wykonanie SN-DESIGN