Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
polski  english  deutsch  czech
menumenu_koniec Kurier Jaworski kalendarz
menu_koniec zobacz równieżkontener koniec Mapa Gminy Jawor zobacz równieżkontener koniec Koniecznie odwiedź
Gminne Centrum Informacji Turystycznej
kontener koniec mikroporady.pl Polska Atrakcyjna Punkt informacyjny - fundusze europejskie zobacz równieżkontener koniec pogoda
  • Europejski Numer Alarmowy - 112
  • Policja - 997, 76/ 726-22-05
  • Straż pożarna - 998, 76/ 871-12-31
  • Pogotowie ratunkowe - 999
  • Pogotowie gazowe - 992
  • Pogotowie energetyczne - 991
  • Pogotowie wod-kan - 994
menu_koniec Powiadomienia
SiSMS
Pobierz Komunikator SiSMS
na swój telefon używając kodu QR:
Pobierz Komunikator SiSMS na swój telefon
kontener koniec e-kartkimenu_koniec Powiat Jaworskikontener koniec zobacz równieżkontener koniec

Masz zbędną choinkę? Zadzwoń!

2017-11-07 14:55:14, autor: Jakub Jagiełło, kategoria: Ogłoszenia i informacje
Zamierzasz wyciąć choinkę ze swojej posesji? Zadzwoń! Być może już niebawem to Twoje drzewko rozbłyśnie niepowtarzalnym blaskiem, wywołując dziecięcą radość i stwarzając w naszym mieście prawdziwy, świąteczny klimat.

Wyprzedzając nieco ten magiczny czas, już dziś zwracamy się z prośbą do mieszkańców naszego miasta i okolic o przekazanie zbędnych, planowanych do wycięcia drzewek choinkowych.
Zdarzają się bowiem przypadki, że choinki są wycinane z prywatnych posesji gdyż np. kolidują z planami rozbudowy lub urosły do takich rozmiarów, że zasłaniają dostęp światła i ich usunięcie jest konieczne. W ubiegłym roku, w ten właśnie sposób pozyskaliśmy od Państwa przepiękne drzewka, które zdobiły Jawor podczas Bożego Narodzenia.
Czekamy na sygnały od Państwa w tej sprawie pod nr tel. 76/870-46-50, tel. kom. 605058103, e-mail: promocja@jawor.pl (Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej). Być może i w tym roku znajdą się chętni do przekazania drzewek choinkowych, które już niebawem wprawią nas w wyjątkowy, bożonarodzeniowy nastrój.

Urząd Miejski w Jaworze 2017  |  stronę odwiedziło już 956031 osób  |  Projekt i wykonanie SN-DESIGN