Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
polski  english  deutsch  czech
menumenu_koniec zobacz równieżkontener koniec Mapa Gminy Jawor zobacz równieżkontener koniec Koniecznie odwiedź
Gminne Centrum Informacji Turystycznej Multicentrum Jawor
kontener koniec Polska Atrakcyjna kalendarz
menu_koniec zobacz równieżkontener koniec pogoda
czyste niebo Sytuacja aktualna
czyste niebo
Temperatura 14oC
czyste niebo Pogoda na sobotę
czyste niebo
temp. min. 11oC
temp. max. 22oC
słonecznie Pogoda na niedzielę
słonecznie
temp. min. 8oC
temp. max. 23oC
menu_koniec pogoda
  • Europejski Numer Alarmowy - 112
  • Policja - 997, 76/ 726-22-05
  • Straż pożarna - 998, 76/ 871-12-31
  • Pogotowie ratunkowe - 999
  • Pogotowie gazowe - 992
  • Pogotowie energetyczne - 991
  • Pogotowie wod-kan - 994
menu_koniec Powiadomienia
SiSMS SiWWW Pobierz Komunikator SiSMS
na swój telefon używając kodu QR:
Pobierz Komunikator SiSMS na swój telefon
kontener koniec e-kartkimenu_koniec Powiat Jaworskikontener koniec zobacz równieżkontener koniec

OSiR aktualności - imprezy zrealizowane

2013-11-20 07:51:31, autor: Paweł Sękalski
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player


OTWARTY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ - Jawor 14.03.2015 r.
Miejsce: sala sportowa w I Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. Bolka I w Jaworze
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze
Uczestnicy: młodzież i dorośli
System rozgrywek: rozgrywki grupowe, następnie o miejsca


Mecz o V miejsce
Nieobliczalni Jawor – Kasztanki Świdnica 0:2
Mecz o III miejsce
Jerzmanka Jerzmanowice – Jaworzanie Jawor 0:2
Mecz o I miejsce
Anansy Świdnica – Płomień Dobromierz 2:0

I miejsce ANANASY ŚWIDNICA


II miejsce PŁOMIEŃ DOBROMIERZ


III miejsce JAWORZANIE JAWOR


IV miejsce JERZMANKA JERZMANOWICE


V miejsce KASZTANKI ŚWIDNICA


VI miejsce NIEOBLICZALNI JAWOR


Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Nagrody:
za miejsca I – VI dyplomy, I miejsce puchar+ piłka, II i III puchary, MVP turnieju Damian Sadowski (koszulka sportowa).

Jan Lorko


HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ - GIMNAZJA - Jawor 27.02.2015 r.
Miejsce: sala sportowa w Gimnazjum Nr 2
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze Gimnazjum Nr w Jaworze
Uczestnicy: uczniowie jaworskich gimnazjów
System rozgrywek: mecze reprezentacji klas I, II, III

Wyniki meczów:
Reprezentacje klas I
Gimnazjum Nr 1 5:8 Gimnazjum Nr 2


Skład zespołu: Kewin Klasa, Adrian Misek, Paweł Ociepka, Dawid Pasternak, Jakub Włosiński, Szymon Fijołek, Paweł Gomula, Kacper Kuszek, Michał Madej

Reprezentacje klas II
Gimnazjum Nr 1 6:14 Gimnazjum Nr 2


Skład zespołu: Krystian Dudek, Seweryn Suchecki, Kacper Milcarz, Kacper Nowak, Marcin Pindel, Bartosz Sokołowski, Dawid Rembisz, Wojciech Smyk

Reprezentacje klas III
Gimnazjum Nr 1 2:12 Gimnazjum Nr 2


Skład zespołu: Marcel Kamiński, Łukasz Duda, Miłosz Kocyła, Dawid Kozioł, Marcin Sasinowski, Patryk Mosur, Miłosz Uhornicki, Bartosz Trzciński, Szymon Sosiński, Michał Mężyk.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Jan Lorko


OTWARTY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ - Jawor 31.01.2015 r.
Miejsce: sala sportowa w I Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. Bolka Iw Jaworze
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze
Uczestnicy: młodzież i dorośli
System rozgrywek: rozgrywki grupowe, następnie o miejsca



Mecz o V miejsce
Nieobliczalni Jawor – Jaworzanie 2:0
Mecz o III miejsce
CSKJ Lipnica – Kumple Legnica 0:2
Mecz o I miejsce
Absolwenci Jawor – Dekoria Świdnica 2:0

Końcowa klasyfikacja
1. Absolwenci Jawor
2. Dekoria Świdnica
3. Kumple Legnica
4. CSKJ Lipnica
5. Nieobliczalni Jawor
6. Jaworzanie

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Nagrody: za miejsce I puchar + piłka, II i III puchary, nagroda MVP dla Grzegorza Antoniewicza z zespołu Kumple Legnica.

Jan Lorko



FERIE Z OŚRODKIEM SPORTU 19-30.01.2015 r.
Przedstawiamy zwycięzców rywalizacji sportowej indywidualnej i zespołowej.

Turniej piłki nożnej czwórek
I miejsce
Adrian Nkwamu
Kamil Nkwamu
Oskar Grzejszczak
Jakub Haczkiewicz

Zawody strzeleckie z broni pneumatycznej
I miejsce
Marcin Wojciechwski

Turniej piłki ręcznej
I miejsce
Adrian Nkwamu
Kamil Nkwamu
Mateusz Gruszczyński
Dawid Bonielewicz
Filip Niedźwiecki
Jakub Bonielewicz
Karol Rydwański
Jakub Stawiszyński
Kacper Karpiej

Turniej koszykówki „STREETBAL”
I miejsce
Daniel Detyna
Zbigniew Detyna
Dawid Nagrorny

Turniej piłki nożnej
I miejsce
Adrian Witek
Dominik Degórski
Oskar Rybczyński
Dacjan Szewc
Kamil Kozicki
Mariusz Iwan
Adamczyk Jakub

Turniej piłki nożnej dwójek
I miejsce
Oskar Rybczyński
Michael Lichman
Jakub Haczkiewicz

Turniej siatkówki czwórek
I miejsce
Karol Jaworski
Mateusz Gruszczyński
Jakub Fijołek
Kacper Karpiej

Turniej koszykówki „STREEETBAL”
I miejsce
Dawid Nagornyj
Ina Nagorna
Daniel Nagornyj

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Organizatorzy zwycięzcom wręczyli nagrody (sprzęt sportowy).

Jan Lorko



Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Urząd Miejski w Jaworze 2015  |  stronę odwiedziło już 659400 osób  |  Projekt i wykonanie SN-DESIGN