Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
polski  english  deutsch  czech
menumenu_koniec zobacz równieżkontener koniec Kurier Jaworski zobacz równieżkontener koniec Nasze sprawy TV Koniecznie odwiedź
Gminne Centrum Informacji Turystycznej Multicentrum Jawor
kontener koniec Polska Atrakcyjna kalendarz
menu_koniec zobacz równieżkontener koniec pogoda
pochmurnie Sytuacja aktualna
pochmurnie
Temperatura 7oC
pochmurnie Pogoda na sobotę
pochmurnie
temp. min. 3oC
temp. max. 7oC
pochmurnie Pogoda na niedzielę
pochmurnie
temp. min. 1oC
temp. max. 13oC
menu_koniec pogoda
  • Europejski Numer Alarmowy - 112
  • Policja - 997, 76/ 726-22-05
  • Straż pożarna - 998, 76/ 871-12-31
  • Pogotowie ratunkowe - 999
  • Pogotowie gazowe - 992
  • Pogotowie energetyczne - 991
  • Pogotowie wod-kan - 994
menu_koniec Powiadomienia
SiSMS SiWWW Pobierz Komunikator SiSMS
na swój telefon używając kodu QR:
Pobierz Komunikator SiSMS na swój telefon
kontener koniec e-kartkimenu_koniec Powiat Jaworskikontener koniec zobacz równieżkontener koniec

OSiR aktualności - imprezy zrealizowane

2013-11-20 07:51:31, autor: Paweł Sękalski
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player


HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ - GIMNAZJA - Jawor 27.02.2015 r.
Miejsce: sala sportowa w Gimnazjum Nr 2
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze Gimnazjum Nr w Jaworze
Uczestnicy: uczniowie jaworskich gimnazjów
System rozgrywek: mecze reprezentacji klas I, II, III

Wyniki meczów:
Reprezentacje klas I
Gimnazjum Nr 1 5:8 Gimnazjum Nr 2


Skład zespołu: Kewin Klasa, Adrian Misek, Paweł Ociepka, Dawid Pasternak, Jakub Włosiński, Szymon Fijołek, Paweł Gomula, Kacper Kuszek, Michał Madej

Reprezentacje klas II
Gimnazjum Nr 1 6:14 Gimnazjum Nr 2


Skład zespołu: Krystian Dudek, Seweryn Suchecki, Kacper Milcarz, Kacper Nowak, Marcin Pindel, Bartosz Sokołowski, Dawid Rembisz, Wojciech Smyk

Reprezentacje klas III
Gimnazjum Nr 1 2:12 Gimnazjum Nr 2


Skład zespołu: Marcel Kamiński, Łukasz Duda, Miłosz Kocyła, Dawid Kozioł, Marcin Sasinowski, Patryk Mosur, Miłosz Uhornicki, Bartosz Trzciński, Szymon Sosiński, Michał Mężyk.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Jan Lorko


OTWARTY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ - Jawor 31.01.2015 r.
Miejsce: sala sportowa w I Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. Bolka Iw Jaworze
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze
Uczestnicy: młodzież i dorośli
System rozgrywek: rozgrywki grupowe, następnie o miejsca



Mecz o V miejsce
Nieobliczalni Jawor – Jaworzanie 2:0
Mecz o III miejsce
CSKJ Lipnica – Kumple Legnica 0:2
Mecz o I miejsce
Absolwenci Jawor – Dekoria Świdnica 2:0

Końcowa klasyfikacja
1. Absolwenci Jawor
2. Dekoria Świdnica
3. Kumple Legnica
4. CSKJ Lipnica
5. Nieobliczalni Jawor
6. Jaworzanie

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Nagrody: za miejsce I puchar + piłka, II i III puchary, nagroda MVP dla Grzegorza Antoniewicza z zespołu Kumple Legnica.

Jan Lorko



FERIE Z OŚRODKIEM SPORTU 19-30.01.2015 r.
Przedstawiamy zwycięzców rywalizacji sportowej indywidualnej i zespołowej.

Turniej piłki nożnej czwórek
I miejsce
Adrian Nkwamu
Kamil Nkwamu
Oskar Grzejszczak
Jakub Haczkiewicz

Zawody strzeleckie z broni pneumatycznej
I miejsce
Marcin Wojciechwski

Turniej piłki ręcznej
I miejsce
Adrian Nkwamu
Kamil Nkwamu
Mateusz Gruszczyński
Dawid Bonielewicz
Filip Niedźwiecki
Jakub Bonielewicz
Karol Rydwański
Jakub Stawiszyński
Kacper Karpiej

Turniej koszykówki „STREETBAL”
I miejsce
Daniel Detyna
Zbigniew Detyna
Dawid Nagrorny

Turniej piłki nożnej
I miejsce
Adrian Witek
Dominik Degórski
Oskar Rybczyński
Dacjan Szewc
Kamil Kozicki
Mariusz Iwan
Adamczyk Jakub

Turniej piłki nożnej dwójek
I miejsce
Oskar Rybczyński
Michael Lichman
Jakub Haczkiewicz

Turniej siatkówki czwórek
I miejsce
Karol Jaworski
Mateusz Gruszczyński
Jakub Fijołek
Kacper Karpiej

Turniej koszykówki „STREEETBAL”
I miejsce
Dawid Nagornyj
Ina Nagorna
Daniel Nagornyj

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Organizatorzy zwycięzcom wręczyli nagrody (sprzęt sportowy).

Jan Lorko



OTWARTY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ - Jawor 11.12.2014 r.
Miejsce: sala sportowa w Gimnazjum Nr 1
Organizatorzy: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze, Gimnazjum Nr 1 (Monika Darska, Marek Oliwa)
Uczestnicy: młodzież gimnazjalna
System rozgrywek: każdy z każdym

Zespoły:
1. Pudliszki
2. Lodowce
3. Magiczni Wojownicy
4. Super Kozaki



O końcowej klasyfikacji zdecydowały małe punkty.
I miejsce Magiczni Wojownicy
II „ Super Kozaki
III „ Lodowce
IV „ Pudliszki


Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

I miejsce: Magiczni Wojownicy
Filip Fajkiel, Ernest Michalski, Klaudiusz Soja, Łukasz Hołowacz, Julia Dudkowska, Jakub Fijołek, Jakub Pawełkiewicz

II miejsce: Super Kozaki
Damian Lasoń, Marcin Domagała, Jakub Kuberna, Dominika Gronostal, Wiktoria Szczutkowska, Alan Bil, Jakub Topolski

III miejsce: Lodowce
Hubert Matuszczyk, Michał Lachmirowicz, Martyna Dudek, Emilia Gargaś, Tomasz Nowak, Dominik Gala.


Nagrody: za miejsca I-III sprzęt sportowy.

Jan Lorko


XIV ZAWODY PŁYWACKIE MIKOŁAJ 2014 - Jawor 06.12.2014 r.
Tradycyjnie od 14 lat 6 grudnia na Krytej Pływalni Słowianka w Jaworze przy ul. Bolesława Rogatki 1, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze wspólnie z Urzędem Miejskim w Jaworze zorganizowali zawody pływackie dla dzieci i młodzieży ze szkól podstawowych i gimnazjalnych. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:


KLASY I - SZKOŁY PODSTAWOWE:
Zjeżdżalnia – zjazd na czas – kategoria dziewcząt
I miejsce Sekuła Natalia - SP 1
II „ Jarmuła Klaudia - SP 1
III „ Polak Aleksandra - SP 1
Zjeżdżalnia – zjazd na czas – kategoria chłopców
I miejsce Chołyński Mikołaj Na fali (szkółka)
II „ Jarmuła Szymon - SP 1
III „ Szymkiewicz Damian - SP 1

KLASY II - SZKOŁY PODSTAWOWE:
Pływanie – dystans 25m styl dowolny – kategoria dziewcząt
I miejsce Minko Weronika - SP 1
II „ Siechniewicz Roksana - SP 1
III „ Niedzielska Julia - SP 5
Pływanie – dystans 25m styl dowolny kategoria chłopców
I miejsce Szojka Miłosz - SP 1
II „ Kukła Oskar - SP 1
III „ Zubrzycki Daniel - SP 1

KLASY III - SZKOŁY PODSTAWOWE:
Pływanie – dystans 25m styl dowolny 25m kategoria dziewcząt
I miejsce Mroczek Katarzyna - SP 1
II „ Lityńska Diana - SP 5
III „ Michalak Wiktoria - SP 1
Pływanie – dystans 25m styl dowolny 25m kategoria chłopców
I miejsce Pokora Remigiusz - SP 1
II „ Podgórski-Górniak Janusz - SP 1
Pływanie – dystans 25m styl grzbietowy kategoria dziewcząt
I miejsce Golasińska Aleksandra - SP 1
II „ Kruppa Kaja - SP 1
III „ Krojcig Julia - SP 5
Pływanie – dystans 25m styl grzbietowy kategoria chłopców
I miejsce Wojciechowski Marcin - SP 1
II „ Kruppa Remigiusz - SP 1
III „ Lewandowski Oliwier - SP 1

KLASY IV - SZKOŁY PODSTAWOWE:
Pływanie – dystans 25m styl dowolny kategoria dziewcząt
I miejsce Majka Katarzyna - SP 1
II „ Stawiak Joanna - SP 1
II „ Truchan Anna - SP 5
Pływanie – dystans 25m styl dowolny kategoria chłopców
I miejsce Rozmus Michał - SP 1
II „ Przybyszewski Artur - SP 1
III „ Kodlew Jakub - SP 5
Pływanie – dystans 25m styl grzbietowy kategoria dziewcząt
I miejsce Tomborska Julia - SP 1
II „ Kaliciak Roksana - SP 1
III „ Wołyniec Kalina - SP 5
Pływanie – dystans 25m styl grzbietowy kategoria chłopców
I miejsce Pawełek Maciej - SP 1
II „ Grzywa Paweł - SP 1
III „ Osiatycki Mateusz - Na fali (szkółka)

KLASY V - SZKOŁY PODSTAWOWE:
Pływanie – dystans 50m styl dowolny kategoria dziewcząt
I miejsce Kaliszczak Amelia - SP 1
II „ Kuberna Maja - SP 1
III „ Dachowska Justyna - SP 1
Pływanie – dystans 50m styl dowolny kategoria chłopców
I miejsce Drogoś Bartosz - SP 1
II „ Ryczek Aleksander - SP 1
III „ Chudzik Adrian - SP 1
Pływanie – dystans 50m styl klasyczny kategoria dziewcząt
I miejsce Skórczyńska Alicja - SP 1
II „ Szojka Małgorzata - SP 1
Pływanie – dystans 50 m styl klasyczny kategoria chłopców
I miejsce Biliński Igor - SP 1
II „ Dacko Kacper - SP 1
III „ Włodarczuk Konrad - SP 1

KLASY VI - SZKOŁY PODSTAWOWE
Pływanie – dystans 50m styl dowolny kategoria dziewcząt
I miejsce Procków Wiktoria - SP 1
II „ Zacharczuk Zuzanna - SP 1
III „ Lityńska Delfina - SP 5
Pływanie – dystans 50m styl dowolny kategoria chłopców
I miejsce Orłowski Emil - SP 1
II „ Kurzydło Mikołaj - SP 5
III „ Plecety Dawid - SP 5
Pływanie – dystans 50m styl klasyczny kategoria dziewcząt
I miejsce Bielska Izabela - SP 1
II „ Florek Monika - Na fali (szkółka)
III „ Chmiel Wiktoria - SP 1
Pływanie – dystans 50m styl klasyczny kategoria chłopców
I miejsce Golasiński Bartłomiej - SP 1
II „ Wojtala Maciej - SP 5
III „ Boczniewicz Jakub - SP 1

W punktacji zespołowej zwyciężyła szkoła podstawowa Nr 1, II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 5.

KLASY I – III GIMNAZJA:
Pływanie – dystans 50m styl klasyczny kategoria dziewcząt
I miejsce Wolsza Weronika - Gimnazjum Nr 1
II „ Kwiecińska Agnieszka - Gimnazjum Nr 2
III „ Kuźniar Karolina „ „
Pływanie – dystans 50m styl klasyczny kategoria chłopców
I miejsce Kuberna Jakub - Gimnazjum Nr 1
II „ Gala Dominik - Gimnazjum Nr 1
III „ Rębisz Łukasz - Gimnazjum Nr 2
Pływanie – dystans 50m styl dowolny kategoria dziewcząt
I miejsce Kosińska Hanna - Gimnazjum Nr 1
II „ Szymkiewicz Aleksandra - Gimnazjum Nr 1
III „ Karwacka Kaja - Gimnazjum Nr 2
Pływanie – dystans 50m styl dowolny kategoria chłopców
I miejsce Lachmirowicz Michał - Gimnazjum Nr 1
I „ Tokarz Filip - Gimnazjum Nr 1
II „ Michałowski Tymoteusz - Gimnazjum Nr 2
Sprint – dystans 25m kategoria dziewcząt
I miejsce Świderska Laura - Gimnazjum Nr 1
II „ Kosińska Hanna - Gimnazjum Nr 1
III „ Karwacka Kaja - Gimnazjum Nr 2
Sprint – dystans 25m kategoria chłopców
I miejsce Michałowski Tymoteusz - Gimnazjum Nr 2
II „ Procków Kacper - Gimnazjum Nr 1
III „ Nowak Tomasz - Gimnazjum Nr 1

W punktacji zespołowej zwyciężyło Gimnazjum Nr 1, II miejsce Gimnazjum Nr 2.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

W tegorocznej edycji zawodów udział wzięło około 100 uczestników. W konkurencjach indywidualnych zwycięzcy otrzymali medale i dyplomy. Statuetki wręczono najlepszym sprinterom. Puchary za pierwsze miejsca otrzymały szkoły podstawowe i gimnazja. Dodatkową atrakcją zawodów była wizyta Świętego Mikołaja, który wszystkim uczestnikom wręczył paczki.


Jan Lorko


OTWARTY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ - Jawor 04.12.2014 r.
Miejsce: sala sportowa w Gimnazjum Nr 1
Organizatorzy: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze, Gimnazjum Nr 1 (Monika Darska, Marek Oliwa)
Uczestnicy: młodzież gimnazjalna
System rozgrywek: mecze w grupach, następnie o miejsca w turnieju
Grupa A
1. Pogoń
2. Skra Bełchatów
3. Biegnące sandały

Grupa B
1. Cyganie
2. Pulpety
3. Zawodowcy

Końcowa klasyfikacja:
I miejsce: Mazur Szymon, Witek Marcin, Pańczyk Sylwester, Szewc Krystian, Termena Mateusz, Golasiński Damian


II miejsce: Matuszczyk Hubert, Piotr Szablewski, Michał Radzikowski, Procków Kacper, Michał Lachmirowicz, Nowak Tomasz, Simon Marcel


III miejsce: Głowacz Mateusz, Jaworski Paweł, Wróciński Paweł, Bełza Kamil, Pijanowska Angelika, Piwowarska Wiktoria


Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Nagrody: za miejsca I-III sprzęt sportowy

Jan Lorko


ZAWODY STRZELECKIE Z BRONI PNEUMATYCZNEJ - Jawor 19.11.2014 r.
Miejsce: strzelnica w Europejskim Centrum Młodzieży „ECMEN” w Jaworze
Organizatorzy: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze, Zarząd Powiatowy LOK w Jaworze
Konkurencje: indywidualnie dziewczęta i chłopcy + rywalizacja drużynowa

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt
I miejsce Karolina Olech - I LO w Jaworze
II „ Aleksandra Róg - Gimnazjum Budziszów Wielki
III „ Dominika Olchówka - I LO w Jaworze
Klasyfikacja indywidualna chłopców
I miejsce Marcin Janik - I LO w Jaworze
II „ Daniel Detyna - Gimnazjum Nr 2 w Jaworze
III „ Robert Bauer - PCKZ i U w Jaworze
Klasyfikacja drużynowa
I miejsce PCKZ i U w Jaworze
II „ I LO w Jaworze
III „ Gimnazjum Budziszów Wielki

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Nagrody: za miejsca I-III puchary + sprzęt sportowy

Jan Lorko


TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ Z OKAZJI „ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI” - Jawor 13-14.11.2014 r.
Miejsce: sala sportowa w Gimnazjum Nr 1
Organizatorzy: Gimnazjum Nr 1, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze
Uczestnicy: uczniowie Gimnazjum Nr 1, 10 zespołów
System rozgrywek: pierwszy dzień (system pucharowy), drugi dzień (każdy z każdym)

Końcowa klasyfikacja:
I miejsce: Szymon Mazur, Krystian Szewc, Mateusz Termena, Hubert Wojtasiński, Dariusz Funtowicz, Karolina Predi, Gabriela Plucińska
II miejsce: Jacek Tomaszewski, Mateusz Pastuszczak, Alan Stańczak, Gracjan Haczkowski, Kacper Serek, Daniel Cidyło, Natalia Abramowicz, Justyna Pijanowska
III miejsce: Jakub Fijołek, Jakub Pawełkiewicz, Filip Fajkiel, Ernest Michalski, Damian Lasoń, Wiktoria Żuraw, Zuzanna Armatys, Dominika Gronostal

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Organizatorzy dla wszystkich uczestników przygotowali słodki poczęstunek.

Jan Lorko


GIMNAZJALNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI - Jawor 7.11.2014 r.
Miejsce: sala sportowa w Gimnazjum Nr 2
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze
Gimnazjum Nr 2 w Jaworze
Uczestnicy: uczniowie jaworski gimnazjów
System rozgrywek: reprezentacje gimnazjów dziewcząt i chłopców

Wyniki gier:
Reprezentacje dziewcząt
Gimnazjum Nr 1 8 – 46 Gimnazjum Nr 2
Skład zwycięskiego zespołu: Karolina Rowińska, Dominka Rugała, Wiktoria Pieszczek, Monika Rzepka, Klaudia Sokołowska, Arleta Stercz, Eliza Trzeciak, Natalia Dudek, Monika Jakimiak, Kinga Kuźnia, Angelika Wilczyńska, Wiktoria Kazusek.


Reprezentacje chłopców
Gimnazjum Nr 1 10 – 18 Gimnazjum Nr 2
Skład zwycięskiego zespołu: Natan Sałek, Daniel Detyna, Kamil Bąk, Michał Przybylski, Jakub Weremkowicz, Jakub Baran, Kacper Królikowski, Bartosz Złocki, Michał Kolarski, Oskar Lipiński, Wiktor Jaworski, Błażej Parzyszek, Jakub Złoty.


Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Nagrody: dla szkól OSiR ufundował sprzęt sportowy.

Jan Lorko


GIMNAZJALNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ - Jawor 23.10.2014 r.
Miejsce: sala sportowa w Gimnazjum Nr 1
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze, Gimnazjum nr 1 w jaworze
Uczestnicy: uczniowie jaworskich gimnazjów
System rozgrywek: rywalizacja reprezentacji klas I, II, III
Wyniki gier:

Reprezentacje klas I
Gimnazjum Nr 1 1 – 2 Gimnazjum Nr 2
Reprezentacje klas II
Gimnazjum Nr 1 0 – 2 Gimnazjum Nr 2
Reprezentacja klas III
Gimnazjum Nr 1 2 – 1 Gimnazjum Nr 2

Zwycięstwo w turnieju odniosło Gimnazjum Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w stosunku 2 – 1.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Nagrody: sprzęt sportowy.

Jan Lorko


TURNIEJ KOSZYKÓWKI STREETBALL - Jawor 11.10.2014 r.
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze
Uczestnicy: młodzież
System rozgrywek: każdy z każdym
Uczestnicy:
1. Oskar Rybczyński, Oskar Grzejszczak
2. Krystian Szewc, Kacper Cielecki
3. Arkadiusz Korybski, Damian Gerasimowicz
4. Dacjan Szewc, Dominik Degórski
5. Dawid Szewc, Jakub Adamczyk, Kacper Szewc
Wyniki gier:


I miejsce Arkadiusz Korybski, Damian Gerasimowicz
II „ Krystian Szewc, Kacper Cielecki
III „ Dawid Szewc, Jakub Adamczyk, Kacper Szewc
IV „ Dacjan Szewc, Dominik Degórski
V „ Oskar Grzejszczak, Oskar Rybczyński

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Nagrody: za miejsca I – III sprzęt sportowy

Jan Lorko


MŁODZIEŻOWE ZAWODY STRZELECKIE Z BRONI KULOWEJ - Grzegorzów 9.10.2014 r.
Miejsce: strzelnica sportowa w Grzegorzowie
Organizatorzy: OSiR Jawor, Zarząd Powiatowy LOK w Jaworze
Konkurencje: indywidualnie dziewczęta i chłopcy + rywalizacja drużynowa

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt
I miejsce Aleksandra Róg - Gimnazjum Budziszów Wielki
II „ Daniela Macała - PCKZ Jawor
III „ Adrianna Pieniążek - PCKZ Jawor
Klasyfikacja indywidualna chłopców
I miejsce Wiktor Dębicki - PCKZ Jawor
II „ Marcin Zaremba - PCKZ Jawor
III „ Daniel Detyna - Gimnazjum Nr 2 Jawor
Klasyfikacja drużynowa
I miejsce PCKZ Jawor
II „ Gimnazjum Budziszów Wielki
III „ Gimnazjum Nr 2 w Jaworze

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Nagrody: za miejsca I-III sprzęt sportowy

Jan Lorko


GIMNAZJALNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ - Jawor 8.10.2014 r.
Miejsce: Zespół Boisk Wielofunkcyjnych „ORLIK”
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze
Uczestnicy: uczniowie jaworskich gimnazjów
System rozgrywek: rywalizacja reprezentacji klas I, II, III

Wyniki gier:
Reprezentacje klas I
Gimnazjum Nr 1 0:5 Gimnazjum Nr 2


Reprezentacja klas II
Gimnazjum Nr 1 1:10 Gimnazjum Nr 2


Reprezentacja klas III
Gimnazjum Nr 1 0:18 Gimnazjum Nr 2


Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Końcowa rywalizacja zakończyła się zwycięska dla Gimnazjum Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Nagrody: sprzęt sportowy

Jan Lorko



Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Urząd Miejski w Jaworze 2015  |  stronę odwiedziło już 611231 osób  |  Projekt i wykonanie SN-DESIGN